Ledningsgrupp

Henrik Nilsson

Henrik Nilsson

Operativ Chef

Tel: +46 (0)11-31 49 64
Mobil: 0705-81 05 60
henrik.nilsson@stathoga.se

Martin Gyllix

Martin Gyllix

Försäljningschef

Tel: +46 (0)11-31 49 34
Mobil: 0702-03 11 11
martin.gyllix@stathoga.se

Malin Berg

Malin Berg

HR, Kvalité och Miljöansvarig

Tel: +46 (0)11-31 49 51
malin.berg@stathoga.se

Sandra Kärnfalk

Sandra Kärnfalk

Ekonomichef

Tel: +46 (0)11-31 49 57
sandra.karnfalk@stathoga.se

Order/Administration

Kent Hildesjö

Kent Hildesjö

Order / Lager

Tel: +46 (0)11-31 49 56
kent.hildesjo@stathoga.se

Jessica Wilhelmsson

Jessica Wilhelmsson

Administration / Samordning

Tel: +46 (0)11-31 49 62
jessica.wilhelmsson@stathoga.se

Ann Lindehoff

Ann Lindehoff

Administration / Löner

Tel: +46 (0)11-31 49 58
ann.lindehoff@stathoga.se

Försäljning

Christoffer Antonsson

Christoffer Antonsson

Kundansvarig

Tel: +46 (0)11-31 49 30
Mobil: +46 (0)70-595 05 76
christoffer.antonsson@stathoga.se

Hans Ohlsson

Hans Ohlsson

Kundansvarig

Tel: +46 (0)11-31 49 54
Mobil: +46 (0)708-72 76 88
hans.ohlsson@stathoga.se

 

Roger Ståhlberg

Roger Ståhlberg

Kundansvarig

Tel: +46 (0)11-31 49 60
Mobil: +46 (0705-22 14 00
roger.stahlberg@stathoga.se

 

Thomas Pettersson

Thomas Pettersson

Kundansvarig

Tel: +46 (0)11-31 49 53
Mobil: +46 (0705-95 53 18
thomas.pettersson@stathoga.se

Christopher Spång

Christopher Spång

Kundansvarig

Mobil: +46 (0760-51 14 11
christopher.spang@stathoga.se

Fredrik Fornefors

Fredrik Fornefors

Kundansvarig

Tel: +46 (0)11-31 49 35
Mobil: +46 (0708-49 47 34
fredrik.fornefors@stathoga.se

Avdelningschefer

Hans Johansson

Hans Johansson

Avdelningschef Kisa

Kisa
Tel: 073-020 54 12
hans.johansson@stathoga.se

Oskar Malm

Oskar Malm

Avdelningschef Oxelösund

Oxelösund & Stockholm
Tel: 070-595 05 79
oskar.malm@stathoga.se

Mike Nilsson

Mike Nilsson

Avdelningschef Plåt / Maskin / Svets

Norrköping
Tel: +46 (0)11-314965
Mobil: 070-324 39 00
mike.nilsson@stathoga.se

Robert Flintberg

Robert Flintberg

Avdelningschef Roterande utrustning & Beläggning

Norrköping
Tel: +46 (0)11-314959
Mobil: 070-598 95 00
robert.flintberg@stathoga.se

Pontus Bard

Pontus Bard

Avdelningschef Cylinderverkstad

Norrköping
Tel: +46 (0)11-314952
Mobil: 070-595 02 81
pontus.bard@stathoga.se

Jan Olsen

Jan Olsen

Avdelningschef Stockholm

Stockholm
Mobil: 073-541 19 19
jan.olsen@stathoga.se

Arbetsledare

Thomas Lejon

Thomas Lejon

Arbetsledare Plåt / Maskin / Svets

Tel: +46 (0)11-314933
Mobil: 072-2487968
thomas.lejon@stathoga.se

Edin Malkoc

Edin Malkoc

Arbetsledare Svets / IWS

Tel: +46 (0)11-314963
Mobil: 0705-082132
edin.malkoc@stathoga.se

Steve Ideskog

Steve Ideskog

Arbetsledare Plåt / Maskin / Svets

Tel: +46 (0)11-31 49 66
Mobil: 0707-91 32 48
steve.ideskog@stathoga.se

Magnus Blid

Magnus Blid

Arbetsledare Maskin

Tel: +46 (0)11-31 49 68
Mobil: 0708-34 62 11
magnus.blid@stathoga.se

Anders Malm

Anders Malm

Arbetsledare Svets / Rör

Mobil: 0705-95 02 64
anders.malm@stathoga.se

Verkstäder

verkstadsyta

Nöjda kunder

Ståthöga MA Teknik AB | Tenngatan 6 | 602 23 Norrköping | Tel 011-31 49 50 | Fax 011-23 89 10 | info@stathoga.se